Forum Rady Plemion MaxXx i STADO

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#91 2008-07-26 11:58:08

Walecznyjerzy

Użytkownik

Punktów :   

Re: Witam kochana Rado

RAdo obu plemion stale sie rzecz straszna, dzis o godzinie 10 zostala naruszona nietykalnosc Dyplomaty plemienia STADO ... bla bla bla
Ogolnie z FI idzie na mnie 11 atakow sa chetni do zabawy ??

Offline

 

#92 2008-07-26 14:32:22

askokk

Administrator

Punktów :   

Re: Witam kochana Rado

Tytułem wstępu- cześć kochani

Hrabio oż Ty bestio! że niby ja spamuje? Taki
Hehe ale masz racje bo tytuł największego spamera plemion należy do mnie :>
Ja musze się poważnie zastanowić nad tym forum- cóż blondynki tak mają,że czasami nie kumają
do off-topa założę nowy wątek.

Co do wojny- każdy ma troche racji ale po atakach na walecznego ze strony FI (sojusznik SAMI WIECIE KOGO ) myślę,że atak na dragon dana jest sensownym posunięciem- dlaczego? bo to:
1. nr 2 w plemieniu
2. Radny plemienia
3. Atak na niego 3 plemion zdezorientuje ich troche bo nie bardzo będą wiedzieli w kogo uderzyć tym bardziej,że zapytajników się nie spodziewają.

Offline

 

#93 2008-07-26 19:47:29

rydekk

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Witam kochana Rado

prosił bym panów z plemienia STADO o konkrety sorry że ponaglam ale ale będę miał mało czasu na skoordynowanie ataków i muszę wiedzieć czy mogę na was liczyć  i jak tak to proszę przesłać mi na priva członków waszego plemienia którzy by brali ewentualny udział w ataku na dragon dana

Offline

 

#94 2008-07-27 11:07:28

Walecznyjerzy

Użytkownik

Punktów :   

Re: Witam kochana Rado

Zbieramy chetnych, dajcie nam czas do wieczora wieczorem powiemy ilu ludzi mamy  i czym dysponujemy, wczoraj przeszlo do nas z 30 osob i mamy straszny burdel na forum musimy wszystko poukladac .
Prosze sie nie denerwowac, Ja osobiscie tluke sie z FI chetnym przesle raporty to graczy ktory jest miedzy naszymi plemionami wiec z czasem i tak bedzie trzeba zlikfidowac wiec jak ktos ma tyle woja zeby starczylo na dragona i na fi to zachecam ma wyczyszczone wioski.


pozdrawiam  Greg

Offline

 

#95 2008-07-27 23:44:57

SkyLuk

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Witam kochana Rado

Dobrze, że rozmowa wrze,
zaraz coś wam powiem, że
nie jest aż tak źle ;p

To forum bedzie tylko dla nas czy w przyszłości macie w planach dołączyć tutaj rade ? ? ? i +BoS+ ???

Offline

 

#96 2008-07-28 00:25:59

askokk

Administrator

Punktów :   

Re: Witam kochana Rado

Nie- póki co nie. Ufam chłopakom z STADO, możemy stworzyć odrębne forum kiedyś dla nich ale do tego czasu trochę wody upłynie ;-]

Offline

 

#97 2008-07-28 10:32:21

SkyLuk

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Witam kochana Rado

ok rozumiem;)

Offline

 

#98 2008-07-29 14:50:00

askokk

Administrator

Punktów :   

Re: Witam kochana Rado

No tak jak myślałam- forum tętni życiem waleczny spamuje, victorek go przekrzykuje. Hrabia się maskuje, SkyLuk off-topuje a AskoKK rymuje :-PPP


Nie tak poważnie, to czekamy na jakieś rozstrzygnięcia w temacie atak na Dragon Dana ;]

Offline

 

#99 2008-07-29 18:37:32

SkyLuk

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Witam kochana Rado

Coś by trzeba było ustalić wkońcu...

Offline

 

#100 2008-07-29 18:58:52

drabbs

Administrator

Punktów :   

Re: Witam kochana Rado

przepraszam za zwłoke , były małe problemy z FI.

Offline

 

#101 2008-07-29 21:56:29

Walecznyjerzy

Użytkownik

Punktów :   

Re: Witam kochana Rado

jest tu kto ??

Offline

 

#102 2008-07-30 09:04:41

SkyLuk

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Witam kochana Rado

Umówmy sie tutaj na konkretną godzine i wtedy zacznijmy dyskutować bo te pojedyńcze posty sprzyjają olaniu tego forum.

Offline

 

#103 2008-07-30 09:17:30

askokk

Administrator

Punktów :   

Re: Witam kochana Rado

racja Sky- jakieś propozycję proszę

Offline

 

#104 2008-07-30 20:52:23

SkyLuk

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Witam kochana Rado

Ja bym był za godzinami wieczornymi w przedziale 20:00 - 24:00 w dowolny dzień, jeśli komuś by nie pasowaly te godziny to nic sie nie stanie zostanie poinformowany o ustaleniach Rad Plemion. W tych godzinych byśmy musieli ustalić strategie na najblizsy tydzień i później starać sie co tydzień ją aktualizować aby wszystko szybko i sprawnie przebiegało, aby każdy członek plemienia wiedział co do niego należy, co musi zrobić.

Offline

 

#105 2008-07-30 21:14:46

Walecznyjerzy

Użytkownik

Punktów :   

Re: Witam kochana Rado

pomysl calkiem nie zly ale jest cos lepszego ... moze wpiszemy swoje loginy na skype ??

ja bymbyl za skype

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hb.pun.pl www.naruto-uzumaki.pun.pl www.forumdlainteligentnych.pun.pl www.moltencorelolclan.pun.pl www.mrocznahistoria.pun.pl